Чим і як обробляти шкіряні меблі

Шкіряні меблі успішно використовуються в різних інтер'єрах. Вони здобули популярність завдяки чудовим експлуатаційним властивостям, текстурі, цікавим відтінкам. Щоб такі меблі послужили довго - потрібен своєчасний та правильний догляд. Давайте розберемось, чим і як обробляти шкіряні меблі.

Основні правила експлуатації

Необхідно уникати розміщення шкіряних меблів поблизу джерел тепла, дистанція повинна бути не менше метра. В іншому випадку матеріал віддає вологу і псується зовнішній вигляд.

Шкіряні дивани, крісла, стільці не повинні стояти під прямим сонячним промінням. Небажано ставити меблі ближче ніж за метр від вікна. Якщо немає можливості усунути джерело, слідкуйте за вологістю в приміщенні, не допускайте сухість повітря.

Не ставте меблі з гострими кутами, ніжками на лінолеум, плитку чи інші м'які покриття. У разі пошкодження меблів звертайтеся до спеціалізованих сервісних центрів. Шкіряні дивани, крісла, пуфи складно самому відреставрувати, потрібна допомога, як і у випадку з чищенням шкіряних меблів від бруду та стійких плям, особливо задавнених, коли прості побутові засоби не справляються.

Чим обробляти шкіряні меблі?

Шкіряні меблі – це не тільки красиво, а й практично, ознака смаку та достатку власника. До того ж шкіряні меблі здатні довго зберігати первозданний вигляд. Але попри значних переваг є недолік - при догляді необхідно знати, як обробляти поверхню, чим чистити і як видаляти стійкі плями. І від того, наскільки правильно ви це робитимете, буде залежати довговічність і зовнішній вигляд шкіряних меблів.

Ми дамо вам кілька порад, як їх почистити. Спочатку потрібно звернути увагу на колір шкіри, так ви будете знати, яким засобом чистити шкіряні меблі в домашніх умовах.

Якщо меблі зі світлої шкіри і на них немає плям, можна використовувати будь-який засіб, який є в магазині побутової хімії. А якщо ви хочете зберегти колір, краще використовувати спеціальні засоби. Їх можна придбати самим приготувати. Для цього вам знадобиться:

  • вода;
  • нашатирний спирт;
  • гліцерин.

При обробці меблів зі шкіри важливо не перестаратися. Гліцерин потрібно змішати з водою у пропорції 1:2. Отриману суміш нанести на пляму та залишити на кілька годин, а потім почистити м’якою щіткою.

Якщо оббивка сильно забруднена, то її можна відмити слабким розчином оцтової кислоти. Для цього розчиніть у воді пів чашки оцту та нанесіть розчин на забруднені місця. Після цього ретельно протріть сухою м'якою ганчірочкою.

Для чищення натуральної шкіри можна використовувати суміш нашатирного спирту і води, які потрібно змішати в рівних кількостях, застосувати спеціальний олівець, що чистить.

Якщо не хочете експериментувати чи ні часу, щоб самостійно почистити меблі – зв'яжіться з нашими менеджерами та замовте виїзні послуги клінінгової бригади.

Ми швидко та якісно протягом доби приберемося всі забруднення, наповнимо приміщення свіжим ароматом. Вартість послуг залежить від площі приміщення та складності прибирання.

Замовте виїздну хімчистку прямо зараз