Про компанію

Компанія "Perfect Clean" заснована у 2006 році в Києві. Основним її видом діяльності є виїзна хімчистка в Києві, а саме: хімчистка дома килимових виробів, килимових покриттів, хімчистка м'яких меблів, диванів і крісел різних модифікацій, будь-якого виду матеріалів і тяжкості забрудненості.

Запорукою успішної роботи нашої виїзної хімчистки, є три основних принципи роботи, які були закладені на початку заснування компанії та незмінно підтримуються донині: Якість хімічних засобів, які ми застосовуємо при чищенні; Якість виконання чистки дома; Якісна техніка, яка не підведе за будь-яких найскладніших забрудненнях.

1. Якісні хімічні засоби.
Бажаючи виділитися на ринку фірм-компаній виїзних хімчисток в Києві, ми робимо ставку тільки на перевірену хімію відомих виробників, які встигли себе зарекомендували як в далекому зарубіжжі, так і в ближньому - Prochem і Chempec. Вся продукція в Україні бути сертифікована за вищими стандартами якості. На кожен вид хімії є сертифікат якості та безпеки з усіма випливаючими нормами. Пройшовши багаторічні випробування при хімчистці дома, перевіривши дію обраних хімічних засобів на власному досвіді, ми з упевненістю можемо сказати - наша хімія безпечна і високоефективна. Ви можете довіряти нам у виборі хімії як самим собі.

2. Якість виконання.
Не секрет, що правильно підібрані професіонали - це основний фактор в будь-якій роботі, не залежно від роду діяльності. Успіх в будь-якій справі - це 5% таланту і 95% працьовитості та знання своєї справи. Так і в нашій виїзній хімчистці в Києві - працьовитість і практика - це основні риси, якими наділені наші співробітники.

3. Якісна техніка.
Наша виїзна хімчистка в Києві користується всесвітньо відомої технікою від компанії "Керхер". Цей німецький бренд встиг зарекомендувати себе як представник високоякісної техніки на українському ринку мийки та хімчистки дома і в інших подібних видах діяльності.

Популярне: Хімчистка ковроліну | Хімчистка килимів | Хімчистка диванів | Хімчистка крісел | Хімчистка салону авто

Замовте виїздну хімчистку прямо зараз