Чистка дитячих колясок

Молоді мами знають, наскільки важливо для дитини гігієна. Стосується це абсолютно все, з чим стикається малюк, починаючи від питних пляшечок, і закінчуючи прогулянковими колясками. Саме коляска найчастіше стикається із зовнішніми джерелами забруднень: вихлопними газами автомобілів громадян, громадського транспорту і вимагає щоденного чищення. Якщо цього не робити, то бруд глибоко в'їдається в тканину, розвиваються мікроби, бактерії. Не будемо забувати про те, що в місцях зіткнення з дитиною залишаються біологічні сліди, які теж стають джерелом інфекції.

Якщо ви дбайливі батьки, то обов'язково один раз на місяць віддасте дитячу коляску в хімчистку або спробуєте самостійно очистити її від забруднень.

Хімчистка дитячих колясок в Києві: ціна питання
Чистка передбачає видалення пилу, багна на вулицях, слідів їжі, фломастера, цвілі, видалення неприємних запахів і потім дезінфікувати.

Вартість послуг залежить від інтенсивності забруднень і розраховується індивідуально. Тому щоб дізнатися, якою буде ціна хімчистки дитячої коляски, зв'яжіться з менеджером і уточніть деталі.

Як проходить хімчистка дитячих колясок?
Спочатку очищається тканинна частина коляски, люлька, сидіння. Оцінюється зовнішній вигляд, аналізується ступінь забруднення, визначається тип тканини, підбираються засоби, за допомогою яких легко видалити бруд. Вибираємо щадні препарати на основі біологічно активних речовин, які інтенсивно видаляють плями навіть з великим терміном давності.

Перед безпосереднім очищенням коляску пилососять, видаляють крихти, пил, частинки текстилю, поролону.
Проводиться первинна очистка плям. Усуваються як свіжі, так і старі сліди забруднень.
Основа провітрюється і ретельно дезінфікується. Головна мета цього етапу — усунути неприємні запахи й позбутися від шкідливих мікроорганізмів.
Після чистки все тканинні елементи ретельно прослуховуються. При цьому співробітник клінінгової компанії обов'язково стежить за тим, щоб тканинні елементи не втратили форму.
Поки сохне тканинний каркас і його окремі частини необхідно очистити інші елементи, в тому числі пластикові — механізми регулювання спинки, ручки, рама, колеса, додаткові аксесуари.

У домашніх умовах завжди виникають труднощі при видаленні забруднень між спицями коліс, на стиках деталей. Тільки досвідчені фахівці можуть зробити хімчистку дитячих колясок в Києві, дотримуючись всіх моментів.

Після якісної хімчистки на дитячій колясці або автокріслі не залишиться розлучень і забруднень, поверхня буде чистою, без грибків і мікроорганізмів, які можуть шкодити здоров'ю малюка.

Чому вигідно замовляти хімчистку дитячих колясок в клінінгової компанії?
Великий досвід роботи, а значить, поверхня буде ідеально чистою.
Використовуються гіпоалергенні засоби для очищення на основі біологічно активних речовин, нетоксичні, нешкідливі для здоров'я малюка.
Усувається навіть найскладніше забруднення, в'їдаються в текстиль бруд, а також плями від фломастера, зеленої трави, харчових продуктів, в тому числі шоколаду.
Проводимо повну дезінфекцію дитячих колясок і видаляємо всі неприємні запахи.
Всі заходи проводяться дома у замовника або, за бажанням, ви привозите коляску до нас. На всю піде мінімум часу з максимальним результатом.
Щоб оформити заявку на хімчистку дитячих колясок в Києві в клінінгової компанії Perfect Clean достатньо зв'язатися з менеджерами компанії телефоном, вказаному на сайті. Важливо відразу уточнити тип поверхні, матеріал, з якого виготовлена ​​коляска, надати точні контактні дані.

Коли за справу беруться справжні фахівці, то якісний результат гарантований.

Вартість хімчистки дитячих колясок
від 800 грн

Замовте виїздну хімчистку прямо зараз