Хімчистка дитячих іграшок

Якщо у вас в будинку діти, то обов'язково є великі й маленькі м'які дитячі іграшки. Плюшеві ведмедики, зайчики, слоники, черепахи, пластмасові автомобілі, кубики, пірамідки. І все їх час від часу необхідно чистити. Пластик і пластмасу можна помити, а що робити з плюшевими ведмедиками й зайчиками? Набиті поролоном після ручного прання вони стануть джерелом забруднення, в них будуть розвиватися цвіль і бактерії. Саме вони є частою причиною появи алергії, астми, інших захворювань дихальних шляхів, травної системи, шкірного покриву.

Щоб убезпечити дитину, замовте хімчистку дитячих іграшок. Така екочистка належить до категорії делікатних, доступних за вартістю. В якості засобів для чищення використовуються не шкодять здоров'ю дитини органічні речовини. Прання дитячих іграшок проводиться в виробничих цехах клінінгової компанії Perfect Clean або вдома у замовника.

Це повна хімчистка з видаленням запаху, застарілих плям, хвороботворних бактерій. Плюшева іграшка стає м'якою, чистою, приємно пахне. У Perfect Clean ви можете замовити делікатну чистку і сушку, хімчистку іграшок в Києві великих, середніх розмірів і самих маленьких.

Чому важливо регулярно прати та чистити плюшеві іграшки?

М'який штучне хутро дитячих іграшок часто називають пилозбірником. Пил накопичується поступово. Щоб її побачити досить підкинути вгору іграшку збити й в променях сонячного світла ви побачите дрібні та легкі пилинки, які розлітаються в різні боки. А тепер уявіть, що коли іграшку підкидає вгору малюк, пил потрапляє йому на шкіру, слизову оболонку носоглотки, бронхи разом з хвороботворними бактеріями.

Професійна хімчистка іграшок допомагає позбутися від пилу і бруду, усунути неприємні запахи. Співробітники компанії Perfect Clean очищають м'які іграшки від наступних типів забруднень:

Плями від харчових продуктів — молока, соку, інших рідин, солодощів, жирних плям;
Дрібне сміття і пил, що потрапили в складки;
Важко виведені плями від кави, чаю, фломастерів, в тому числі специфічні, наприклад, сліди від бензину, розчинників, фарби, які можуть потрапити на поверхню іграшки під час ремонту.
Як проводиться хімчистка іграшок?
Вивчається матеріал, перевіряється його реакція на біологічні активні компоненти миючих засобів.
Засоби тестуються, поверхня очищається від бруду, пилу без розлучень і плям.
Виконується контроль якості.
Працюючи з м'якими іграшками співробітники компаній Перфект Клин практично повністю повертають їм відмінний зовнішній вигляд.

Якщо вам необхідно почистити кілька дитячих іграшок, то можлива знижка, яка узгоджується з менеджером. Усунемо будь-які, навіть застарілі плями, відіпрати великі м'які іграшки безпечними екологічно чистими засобами, проведемо дезінфекцію і добре висушити. За погодженням доставимо кур'єром по Києву і Київській області.

Щоб зв'язатися з менеджером компанії Perfect Clean і замовити хімчистку м'яких іграшок наберіть менеджера компанії телефоном, вказаному на сайті.

Замовте виїздну хімчистку прямо зараз