Відгуки

Дарина,

Київ

17.09.2016
У мене маленька дитина. Одного разу вилив сік на шовковий килим. Як ми тільки не намагалися вивести пляму стандартними й нестандартними способами, сік в'ївся так, що пляма не відображалося. Випадково в інтернеті знайшла цю компанію, приїхали на наступний день, і через пів години зникло не тільки пляма на килимі, але і сам килим став як тільки з магазину. Порадувала ввічливість персоналу, професіоналізм, а так само те, що майже відразу після від'їзду команди я змогла на килим ступати. Стало навіть якось свіже якось.
Еліна,

Бровари

13.04.2016

Домашній шкіряний бежевий диван за два роки прийшов в не дуже "товарний вигляд". Цю фірму я знайшла в інтернеті, ознайомилася, недорого. Вирішила замовити. Приїхали. Тепер диван як новий. Шкіра придбала здоровий блиск. Рекомендую.

Дмитро Калиновський,

Київ

23.03.2016

Замовив хімчистку салону свого автомобіля. Тепер салон чистий і приємно пахне. Сподобалося те, що вся хімія у цієї фірми сертифікована, на моє прохання надали всі відповідні сертифікати. Після хімчистки я не боюся возити в салоні своїх дітей.

Марина,

Бровары

15.12.2015

Була знаменна дата. Ювілей мого чоловіка. Після ресторану ми прийшли з друзями додому. І, оскільки вже після ресторану, продовжили свято вдома. Пролито на тряпчанний, бежевий, недавно куплений диван червоне вино. Пляма виглядало дуже недобре і, зрозуміло було відразу, простим порошком його не виведеш. З інтернету подзвонила в компанію "Перфектклін". Мене кваліфіковано проконсультували, і, через дві години, приїхали і вивели пляму. Слідів не залишилося. А меблі пахне дуже приємно.