Чистка штор

Співробітники компанії Perfect Clean пропонують послугу чищення штор без зняття, з виїздом бригади на будинок до Замовника. Якісна чистка штор — гарантія їх довгої служби. Члени клінінгової бригади проведуть процедуру вдома без зняття швидко та недорого. Це означає, що не потрібно витрачати сили на зняття та навішування штор, підбирати засоби, проводити процедуру самостійно.

Методи професійного чищення штор

Суха чистка штор передбачає використання професійної техніки, німецьких парогенераторів Керхер. Це екологічно чистий спосіб чищення, що дозволяє зробити дезінфекцію з двоступеневим промиванням та просушуванням тканин.

Глибокі забруднення обробляються спеціально підібраними миючими засобами, плями обробляються професійними засобами для виведення плям. Завдяки вакуумному видаленню забруднень до 95% плям усувається при першій обробці. Додатково усуваються запахи, пил та проводиться дезінфекція.

Після чищення штор парогенератором поверхня буде ідеально рівною, чистою, добре пахнути, без складок. Щоб всі роботи були проведені з урахуванням правил — ми здійснюємо контроль якості на всіх етапах надання послуг.

Тільки прання й чистка штор у висячому положенні дасть швидкий результат. Завдяки великому досвіду роботи ми в рази скорочуємо час на зняття, навішування звичайних або рулонних штор, чистка відбувається у вашій присутності. Крім цього ви можете самі спостерігати за процесом та задавати запитання.

Особливості чищення штор у Києві паром в компанії Perfect Clean

Хімічна чистка штор передбачає чистку за допомогою спеціальних засобів. Ми використовуємо тільки екологічно чисті, перевірені засоби для чищення від компаній Prochem і Chempec. Вся продукція перевірена, сертифікована, випробувана нашими співробітниками. У поєднанні з німецькою технікою для чищення Керхер гарантуємо гарний результат.

Як оформити замовлення?

  1. Зателефонуйте менеджеру і оформіть замовлення на чистку штор.
  2. Уточніть деталі, розкажіть про матеріал, особливості поверхні.
  3. Уточніть адресу та зручний для вас час.
  4. За адресою виїжджає бригада з усім необхідним обладнанням.
  5. Підписуємо договір підряду та виконуємо свою роботу.
  6. Ви оцінюєте якість, проводите оплату.

Цей алгоритм перевірений роками та дозволяє гарантувати високу якість послуг. Якщо вам необхідна чистка штор з виїздом в офіс або в оселю - звертайтеся. Чистка штор, хімчистка ламбрекенів, гардин, тюлі проводиться співробітниками нашої компанії за домовленістю. Заявку можна оформити онлайн, бригада виїжджає на місце відразу після оформлення замовлення або у зручний для вас час.

Ми працюємо на результат та впевнені, що ви можете впевнено радити нашу компанію друзям та знайомим. Звертайтеся.

Замовте виїздну хімчистку прямо зараз