Прибирання яхт і катерів

уборка яхт

Прибирання яхт і катерів — один з напрямків діяльності компанії Perfect Clean. Хімчистка яхти вимагає знання не тільки особливостей поверхонь, але і миючих засобів, які використовуються для миття і прибирання яхт.

В штаті нашої компанії працюють досвідчені співробітники, які добре знають специфіку та особливості збирання яхт та катерів, миючих поверхонь із пластику, натурального дерева, шпону, нержавіючої сталі, нікелю, інших металевих поверхонь, ковроліну, інших матеріалів.

 

У нас ви можете замовити комплексне прибирання та чистку яхти в Києві, що включає:

  1. Прибирання палуби від бруду, пилу.
  2. Хімчистку ковроліну на яхті.
  3. Прибирання кают та сходових маршів.
  4. Миття, очищення, обробку будь-яких поверхонь, полірування меблів.
  5. Чистку дзеркал з наступним поліруванням.
  6. Прання, сушку, прасування постільних та кухонного приладдя.

Перед початком робіт на об'єкт виїжджає менеджер та оглядає яхту або катер, оцінює обсяг робіт та проводить розрахунок. Всі дані у вигляді кошторису надаються Замовнику, обговорюються деталі та вноситься передоплата.

Ми завжди йдемо назустріч Замовнику та пропонуємо комплексні послуги, саме тому нам замовляють одразу кілька послуг. Це зручно нам, Клієнтам. Ми цінуємо відносини з клієнтами, саме тому нам часто замовляють прибирання не тільки в будинках, квартирах, але й на катерах та яхтах.

 

уборка катеров

Для прибирання яхти, хімчистки ковроліну на яхті або катері використовуються професійні миючі засоби європейської якості, компанії Prochem і Chempec. Використовуються парогенератори, пилососи, інша професійна техніка для прибирання яхт. У Києві не всі компанії мають великий асортимент засобів для різних поверхонь, що мають органічне походження. Ми найчастіше використовуємо засоби для чищення, що дозволяють дбайливо очищати поверхню, захищати її від повторних забруднень. Завдяки спеціальному восковому нальоту поверхні шаф, столів ще довго будуть відштовхувати пил та бруд після чистки.

Якщо ви шукаєте перевірену компанію, щоб замовити чистку яхт в Києві, звертайтеся. Менеджери компанії Perfect Clean дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Надішлемо комерційну пропозицію на e-mail з цінами на всі види послуг. Ви можете бути впевнені у високій якості робіт по чистці яхт. На клінінгові послуги, ціна, запропонована у прайсі, одна з найнижчих. Чи готові обговорити знижки, якщо вам необхідно почистити відразу кілька плавальних засобів.

Замовте виїздну хімчистку прямо зараз